Neohodnoceno

Focus Plus - Memory & Focus Support - Podpora paměti a soustředění

Komplexní přírodní doplněk stravy pro podporu mozkové činnosti, koncentrace a paměti

Skladem (>5 ks)
Kód: 84
Značka: NSP Nutrition
690 Kč 600 Kč bez DPH 11,50 Kč / 1 ks
Kategorie: Všechny produkty
Obsah balení: 60 ks

Zbavte se mozkové mlhy a zlepšete své soustředění, koncentraci a paměť bez nebezpečných stimulantů...

Lepší soustředění v posilovně znamená výraznější výsledky.

Přípravek Focus Plus značky NSP vám může pomoci:

 • zvýšit úroveň soustředění a koncentrace, abyste mohli být v práci produktivnější
 • zlepšit vybavování věcí z paměti, abyste si s přibývajícím věkem udrželi duševní bystrost
 • cítit při cvičení v posilovně více energie, abyste zvládli podat větší výkon a rychleji proměnit svou postavu
 • zbavit se ospalosti v posilovně, takže se budete cítit plnější energie a odvedete na sobě více práce, což vám pomůže vybudovat a vytvarovat postavu
 • udržet v posilovně pevné spojení mysli a svalů pro rapidní nárůst nových svalů

„Název produktu říká vše!“

Název produktu říká vše. Výkonný doplněk pro dosažení spojení mysli a svalů během tréninku. Na 100% si znovu objednám

—Ryan S.

„Zdaleka nejlepší“

Vyzkoušel jsem několik značek, které jsem po delší dobu používal, a tento produkt je zdaleka nejlepší. Tak do toho!!

—Kenneth P.

Proč byste měli ihned začít užívat Focus Plus...

Každodenní užívání přípravku Focus Plus může pomoci zlepšit váš...

pracovní výkon...

vybavování si věcí z paměti...

nadšení do tréninku...

Může vám dokonce pomoci zlepšit vaši schopnost budovat více svalů! Chcete zjistit, jak to vše může dokázat jeden jediný produkt?

„Jak se zbavit mozkové mlhy a získat duševní energii a soustředění, abyste mohli zazářit v posilovně i doma“

Nemusí to tak být!

Už se vám někdy stalo, že se vám mozek zahalil silnou vrstvou mlhy?

Kdy je nemožné se soustředit a vybavit si věci z paměti? Trpíte-li "mozkovou mlhou", můžete se cítit zoufale neproduktivní.

Může zpomalit váš výkon v práci, což snižuje vaše výsledky a rozčiluje vašeho šéfa... Může zabít vaše nadšení pro trénink, což vede k nedbalému tréninku a pomalým výsledkům...

Můžete se cítit líní a letargičtí, což může způsobit napětí mezi vámi a vašimi blízkými. Dokud se vaše mysl nevyčistí, můžete mít pocit, že nemáte naději cokoli udělat.

I když vám lidé mohou říkat, že úbytek kognitivních funkcí je nevyhnutelnou součástí stárnutí... pravdou je, že duševní jasnost a bystrost můžete ve skutečnosti zlepšit jednoduše tím, že budete svůj mozek vyživovat určitými živinami.

Takže pokud už máte dost toho, že se váš mozek cítí jako kaše, a zoufale toužíte znovu získat schopnost soustředit se a koncentrovat se po delší dobu...

pak je přípravek Focus Plus značky NSP možná přesně to, co potřebujete. Focus Plus od NSP je multivitamin pro mozek, který pomáhá obnovit vaši mentální energii bez stimulantů.

Focus plus

Základem zdravého mozku je strava bohatá na vitaminy a minerály

Bez živin, jako jsou vitaminy skupiny B, hořčík a zinek, váš mozek nikdy nebude pracovat na plné obrátky... To může způsobit, že se vám i ty nejjednodušší kognitivní úkoly budou zdát nesmírně náročné.

Kromě toho je mozková mlha známkou toho, že máte možná nedostatek alespoň jedné z těchto životně důležitých živin. Pokud pracujete v psychicky náročném zaměstnání, váš mozek tyto živiny spálí jako oheň třísky...

Bez dostatečné zásoby těchto živin může mozková mlha udeřit v okamžiku, kdy se vaše zásoby vyčerpají. Bohužel, pokles kvality potravin v průběhu let vedl ke snížení příjmu klíčových živin pro funkci mozku.

Jádro přípravku Focus Plus je tedy bohaté na živiny podporující mozek, včetně následujících:

 • Vitamíny A, C, D a E
 • Vitamíny skupiny B
 • Zinek
 • Hořčík
 • Selen
 • Chrom

Dodávání dostatečného množství živin pro mozek vám zajistí nejen dostatek energie pro psychicky náročné úkoly, ale také dostatek přebytečné energie abyste se po jejich dokončení necítili jako mozkově mrtvá zombie.

Klame vás někdy paměť?

Jistě, zhoršující se paměť je často známkou stárnutí mozku... Je to také známka toho, že váš mozek může být ve stresu a přetížený.

Pokud tedy neustále ztrácíte klíče od auta... nebo zmeškáváte důležité schůzky a jednání... nebo zapomínáte na narozeniny svých blízkých...

Pak to může znamenat, že vašemu mozku dochází zásoby živin. Když je váš mozek zaplavený kortizolem a adrenalinem z intenzivního pracovního dne...

Vaše živiny, které jsou zodpovědné za duševní energii, jsou v mžiku spotřebovány... To může zhoršit vybavování si věcí z paměti.

Přípravek Focus Plus jde však ještě o krok dál... Obsahuje také určité živiny, u kterých bylo prokázáno, že specificky zlepšují paměť, včetně následujících:

 • Extrakt z bakopy. V jedné studii bylo prokázáno, že u dospělých ve věku 40-65 let bakopa zlepšuje zapamatování nových informací. Kromě toho účastníci studie prokázali také sníženou míru zapomínání nových informací.
 • Extrakt z kůry skořice. Je uváděn jako možný prostředek zlepšující paměť u osob trpících zhoršením kognitivních funkcí, paměti a rychlosti myšlení
 • DHA (kyselina dokosahexaenová). Jedná se o hlavní mozkovou mastnou kyselinu, u které bylo prokázáno, že podporuje kognitivní zdraví a zlepšuje paměťové funkce u starších osob

Často kladené dotazy

Kolik kapslí denně mám užívat?

Jednoduše užívejte 2 kapsle přípravku Focus Plus denně se snídaní nebo obědem.

Kdy mám kapsle užívat?

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme užívat je se snídaní a obědem.

Co přesně pro mě Focus Plus dělá?

Přípravek Focus Plus je navržen tak, aby napomáhal mozkové činnosti tím, že dodá vašemu mozku potřebné a chybějící živiny. Pomáhá také podporovat paměť, vybavování si věcí z paměti a soustředění.


*Tato prohlášení nebyla posouzena Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento výrobek není určen k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění.
**Složení se může změnit.
*Neužívejte během těhotenství nebo kojení*

Reference

Banderet LE, Lieberman HR. Treatment with tyrosine, a neurotransmitter precursor, reduces environmental stress in humans. Brain Res Bull. 1989 Apr;22(4):759-62. doi: 10.1016/0361-9230(89)90096-8. PMID: 2736402.

Cordero JG, García-Escudero R, Avila J, Gargini R, García-Escudero V. Benefit of Oleuropein Aglycone for Alzheimer's Disease by Promoting Autophagy. Oxid Med Cell Longev. 2018 Feb 20;2018:5010741. doi: 10.1155/2018/5010741. PMID: 29675133; PMCID: PMC5838478.

Ha GT, Wong RK, Zhang Y. Huperzine a as potential treatment of Alzheimer's disease: an assessment on chemistry, pharmacology, and clinical studies. Chem Biodivers. 2011 Jul;8(7):1189-204. doi: 10.1002/cbdv.201000269. PMID: 21766442.

Mesripour A, Moghimi F, Rafieian-Kopaie M. The effect of Cinnamomum zeylanicum bark water extract on memory performance in alloxan-induced diabetic mice. Res Pharm Sci. 2016 Jul;11(4):318-23. doi: 10.4103/1735-5362.189308. PMID: 27651812; PMCID: PMC5022380.

Roodenrys S, Booth D, Bulzomi S, Phipps A, Micallef C, Smoker J. Chronic effects of Brahmi (Bacopa monnieri) on human memory. Neuropsychopharmacology. 2002 Aug;27(2):279-81. doi: 10.1016/S0893-133X(01)00419-5. PMID: 12093601.

Yurko-Mauro K, McCarthy D, Rom D, Nelson EB, Ryan AS, Blackwell A, Salem N Jr, Stedman M; MIDAS Investigators. Beneficial effects of docosahexaenoic acid on cognition in age-related cognitive decline. Alzheimers Dement. 2010 Nov;6(6):456-64. doi: 10.1016/j.jalz.2010.01.013. PMID: 20434961.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu